Kültür Sanat 

Me Nokta Ali filminin çekimleri Afyon’da yapılacak

2019 yılının son aylarında Afyon’da çekimlerine başlayacak yapımcılığını Uğur Karakuzu’nun yapacağı, yönetmen koltuğunda Engin Akyıldırım’ın oturacağı Me Nokta Ali adlı sinema filminin hazırlıklarına start verildi.

Filmin başrollerinde Ayhan Taş, Serhan Aslan, İlkin Oğuzhan Çakır’ın düşünüldüğü filmde diğer rollerde Naci Taşdöğen, Yaşar Şengül, Çiğdem Çelen, Ali Uyandıran, Aytekin Y.K. ve Azerbaycan 2018 güzellik yarışması ikincisi Beyza Metin diğer rollerini üstlenecekler.

Filmin çekimlerinin Afyonkarahisar ilçesi ve Alayurt köyünde yapılması planlanan film hakkında kısa bir açıklama yapan yapımcı Uğur Karakuzu “ Kendi doğup büyüdüğüm yerlerde bir film yapmak beni çok heyecanlandırıyor ve mutlu ediyor. Projemize Afyonkarahisar halkından ayrıca destek bekliyorum. Filmimiz aynı zamanda Afyonkarahisar’ın tanıtılmasında önemli bir rol üstlenecektir” dedi.

Filmin yönetmenliğini üstlenen Engin Akyıldırım ise “ Senaryoyu okuduğumda gerçekten heyecanlandım. Filmimiz çok kaliteli bir komedi olacak” dedi.

Kamil HIZER / Magazinname.com

Related posts

Leave a Comment