Serkan Aydın kimdir?

Bir koltuğa üç karpuz sığdırıyor…

Serkan Aydın kimdir?
+
-
ANINDA HABERDAR OLUN!

1973 Yılında Ordu’da doğan Serkan Aydın, ilkokul ve lise yıllarından itibaren tiyatro ile ilgilenmiş. 1988-2002 tarihlerinde O.B.B.Ş.T’ da (Ordu Belediyesi Büyük Şehir Tiyatrosu) Rumuz Goncagül, Hamlet-Getto- Hekimoğlu ve Uzun Çorap Pepi (Gürcistan Devlet Tiyatrosu) gibi birçok oyunda görev almış ve özel tiyatrolarda çalışmıştır. Bu süre içinde Karadeniz ‘de bulunan Bölgesel TV ‘de program yapmaya devam etmiştir.

Serkan Aydın 1993 yılında Tiyatro eğitimi için İstanbul’a gelmiş Devlet Ünivertesi,  Pera Güzel Sanatlar (Tiyatro Pera) ve Yeti Tepe Oyuncuları Hadi Çaman’da Tiyatro – Oyunculuk eğitimi almıştır. Tiyatro eğitimine devam ederken Kanal 6’da Cenk Koray’ın sunduğu programda çalışmış, Show Tv, Star, Kanal D, MTV, Kanal Türk gibi Ulusal Kanalların programlarında oyuncu, yönetmen yardımcısı, yönetmen olarak çalışmıştır.Aynı zamanda Müzik ve Reklam şirketleri olan Ulus Film Production, Prestij Film ve Balance Production’da Yönetmen Yardımcısı , Yönetmen ve Sanat Yönetmeni görevlerini üstlenmiştir.

Kurumsal şirketlerin Satış Yönetmenliğini de yapan Serkan Aydın 2019 yılında Profesyonel Artı Sonsuz  (Tiyatro P..A .S) ailesine katılmıştır